Osobne som sa spojila s andarkami 22.11.2022 – niekde som to celé okolo nich evidovala už predtým od iných ľudí, ale nechávala som to akosi prirodzene doznieť, nevenovala som tomu pozornosť do dňa kedy sa mi v sne – neukázala 22.11.2022 jasne žltá v mojej dlani a dookola som počula : ANDARA ANDARA opakovala mi to . . a tým sa otvorila naša cesta cez snové vízie, ktorých bolo následne viac aj s automatickým písmom ich pôvodu a pokračujem v ich čítaní / zvestovaniach naďalej – ANDARY sú dary svetla zo zdroja . .

Mňa si ANDARY povolali samé …

**

teraz prejdem k najčastejším otázkam od Vás / čo sa andariek týka:
—-
Náš „zdroj“ andariek:

Nebudem prezrádzať meno a detaily – ale hovorme jej „Mea“ je z Jakarty / ostrov Jáva – bola mnou / nami vybraná : má krásny výber andariek nádherných farieb / čo vidíte sami pri amuletoch, alebo ich prirodzenosti tvaru – super spolupráca ako aj možnosť výberu a splnenia našich požiadaviek /kyvadlá, amulety, výplet ../ . .

Výber bol jednoduchý : nielen skrze spektrum farieb andariek, ktoré má, aj mliečnych, ale poslala nám aj videá / nie sú to tie you tubové ;-), ale také od mužov, ktorí andarky nachádzajú a ona ich od nich odkupuje …. je veľmi šikovná šperkárka z Jakarty / ostrova Jáva
—-
NAŠE ANDARY sú zo SUMATRY z juhu: Lampung Krakatau – najaktívnejšej sopečnej oblasti ostrova … teda pôvod mojich andariek je JZ od Lemúrie …

Nellie Thompson známa ako „Lady Nellie“, indická lekárka Choctaw, našla prvý monatomický kryštálový drahokam v roku 1969 …
No podľa výskymov sa kryštály Andara používali od staroveku, s niektorými odhadmi pred viac ako 10 000 rokmi …

V rokoch 2002 – 2003 sa zistilo, že kryštály Andara sú monatomické, kde sa skúmali aj ich vlastnosti a pôvod z malého ostrova Kauai .. tento výskum bol aj zverejnený v prelomovom dokumente v roku 2003 🙂 . . . . . a odtiaľ sa ťahajú infošky a základ všetkých informácií o ich monatomickej povahe, o ktorých sa dnes píše . . .

Je toho veľa čo by som napísala, ale sama ich cítim a vidím celé príbehy v nich – sú štyri hlavné zdroje (miesta, náleziská) andariek : California, Mexico, Indonesia a Južná Afrika … čítala som aj to, že andarky z Afriky, sú vibračne najslabšie ..

Viacerí ste sa so mnou podelili o zážitky / prepojenie s andarkami ako aj ja sama vidím ich žiaru, sálajúce svetlo a uchovaný príbeh v nej ….

Mandae * jedna z andariek telovej farby (výnimočná farba) – kde spektrum siahalo k fialovej, mi povedala ako správne zachytávať ich život vo vnútri, rozsah – moje fotenie už poznáte ako Vás s nimi zbližujem … a Vy často pociťujete okamžité zmeny ako ich držíte v ruke, alebo uvidíte obrázok konkrétnej andarky – vidíte ich zmeny, farby vo vnútri, ako sa ich vnútorný príbeh mení : jednoduchý test, ktorý si môžete urobiť každý o ich pravosti, je držať Andaru a pomaly ňou otáčať … Pozorujte odrazy a lomy svetla, ktoré sa odohrávajú a pritom si uvedomujte akékoľvek farebné posuny alebo vnútorné farebné zmeny alebo posuny vo videní … niektoré andarky majú vo vnútri akoby rôzne spektrálne šupinky rôznofarebných odleskov …

Meno „Andara“ pre tieto kryštály bolo nasmerované Simeon a Maia Nartoomid / sú kanálom a čítajú z akašických záznamov /predniesli v polovici 90. rokov čítanie o monatomických kryštáloch pre Lady Nellie ..

VEDA o monatomickom andarkovom kryštáli / iba časť napíšem pre Vás :
Objav kryštálu Andara rozšíril znalosti vedy a metafyziky ..

Monatomický kryštál Andara je sklovitý transmutovaný minerálny komplex z prirodzene sa vyskytujúceho ložiska minerálov s vysokým obsahom monatomických minerálov … modality týchto kryštálov interagujú s jednotlivcom elektromagneticky, obnovujú zdravie a rovnováhu .. pôda, v ktorej sú objavené monatomické kryštály Andara, obsahuje vysoké hladiny monatomických kovových prvkov ..

Keď sa monatomické kovové prvky zahrejú na vysoké teploty, premenia sa na materiál podobný sklu, monatomický kryštál Andara …
Monatomické prvky majú tieto potvrdené vlastnosti:

· veľmi vysoká rýchlosť atómového spinu alebo vibračná energia
· rovnako ako svetelné fotóny sa objavujú a zanikajú
· ich vibračná energia môže byť odovzdaná iným objektom
· sú to prvky prvej hmoty, „prima matra“
· používali sa v celej histórii liečiť a zvyšovať / rozširovať vedomie

Ako môže byť toľko rôznych farieb  andariek ???
***
Vo vzorkách pôdy odobratých z miesta, kde vznikli Andarky, bolo identifikovaných viac ako 70 monatomických kovových prvkov,  preto tie dúhy rôznych farieb ….

————————————-
Tieto vedecké poznatky mám zo zahraničných zdrojov / tie pocitové tlmočím JA osobne

Je ich samotnou prirodzenosťou, že sú nedostupné pre tých, ktorí na ne nie sú pripravení … Vaše vlastné vedomie je aktivácia andarky – lebo viacerí ste sa ma pýtali ako ich aktivovať, či ich treba nabíjať ako minerály a podobné typy otázok : Andary poukazujú na nekonečný potenciál, ktorý leží v nás všetkých, a pôsobia ako brána do vyšších sfér bytia … ja som v „skratke“ o nich napísala :
*****************************
Andaré (andary) – tak ich volám JA

Sú tvorcom .. rozpoznávajú .. s nimi prechádzate portálmi, povedú Vás tam kde sa budete cítiť v bezpečí – pocítite obnoviteľný zdroj energie – pocit bezpečia .. nič nie je predurčené .. nechávate sa viesť v okamihu spojenia, to spojenie pocítite okamžite / nevadí ak to neviete popísať, dôležité je čo cítite .. majú svoje vlastné záznamy, poslanie .. všetko vzniká v dobrej viere ** vďaka nim sa dívate nielen na seba láskavejšie .. oslobodzujete sa od obmedzení .. cítite uvoľnenie, radosť .. vzájomne sa rozprávate, s nimi necítite stratu naopak znovu nájdenie, znovuzrodenie toho, čo stratilo „ťah“ – výraznosť – s nimi sa cítite v bezpečí, absorbujete – dotykom aktivujete : to po čom volá Vaša duša oni poznajú – rozpoznajú Vaše JA aj dávne odtlačky vo Vás, sceľujú, liečia ochabnuté .. sú pulzujúcou, aktívnou vlnou, vlásočnicovou energiou kolujúcou v ich telách . . . . pociťujete priateľskú vyššiu pamäťovú úroveň spojenia ..

ENERGIA NIE JE O LOGIKE
—-
Andarkami môžete čistiť všetky ostatné kryštáli …
čistia aj prostredie, v ktorom sa nachádzajú a to svojim zdrojom čistého bieleho svetla …

***
Jediným obmedzením, ktoré majú Andarky, sú hranice vašej fantázie pri ich použití . . .

môj ŽIVOT * moje 4 spektrá * spirit kľúče  …

Siriia Katarína Lahutová

Zobrazených 1–12 z 139 výsledkov